I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 

1. Dzisiaj o g.13.00 Msza św. z udzielaniem sakramentu chrztu. Jest to III niedziela miesiąca taca przeznaczona na sprawy remontowe. Bóg zapłać.

O g.17.00 Gorzkie Żale z kazaniem Pasyjny.

2. We wtorek po Mszy św. wieczornej Adoracja z Uwielbieniem.

3. W piątek Droga Krzyżowa g.7.30  - ogólna; g.16.45 – prowadzona przez uczniów szkoły podstawowej; nie ma Drogi Krzyżowej o g.18.45. 

4. W piątek 23 lutego o g.19.00 Spotkanie Zespołu Synodalnego Rejon Milicz, Trzebnica , Prusice –początek w kościele św. Andrzeja Boboli – katecheza i Adoracja.

Ciąg dalszy w  internacie TLeśne – prosimy o pomoc w przygotowaniu tego spotkania szczegóły u ks. Pawła i ks. Michała. 

5. W sobotę 24 lutego na g.17.00 Rodzina Felicjańska zaprasza na Wielkopostną Adorację Zawierzenia.

Również w sobotę o g.19.00 rozpocznie się Dekanalny Kurs Przedmałżeński /Spotkania  sobota – niedziela g.19.00/ 

6. W przyszłą niedzielę – II Wielkiego Postu Dzień Solidarności z Misjonarzami -Kwesta na rzecz Misji Świętych do puszki Ad Gentes. 

O g.17.00 Gorzkie Żale z kazaniem Pasyjny.

7. Potrzebujących  możemy wesprzeć darami składanymi do kosza przy św. Antonim. W ramach Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali możemy złożyć ofiarę na kwiaty do Bożego Grobu i wystój świąteczny kościoła/ również do skarbony pod chórem/

Od przyszłej niedzieli będą rozprowadzane przez Caritas Paschaliki i baranki z białej czekolady /20zł i 10zł/ w wejściu głównym.

8. 1/2 marca zapraszamy  na 5 Rycerska Drogę Krzyżowa – rozpocznie się ona w kaplicy św. Józefa w Godnowej o g.19.00; zakończy w kościele w Postolinie.

9. Gazety w gazetnikach: 

10. Do wieczności odeszli: +Ewa Biernacka; + Czesław Kotyla; +Katarzyna Kotwicka.